צור קשר
interiour

שכירת מעצב/ת פנים – מתי ולמה?

hiring-interior-designer

מאת: מרטה טלמור, מעצבת פנים / פורסם בתאריך: 3.4.19

Marta-author

שכירת מעצב/ת פנים הוא כנראה אחד המהלכים החכמים ביותר שכל אדם בעל מודעות עיצובית יבקש לעצמו.

לאנשים שונים, דרישות שונות. במקרה של משרד, תכנון נכון המאפיין את המותג יביא את העובדים למקסימום יעילות והנאה בסביבת עבודה ייחודית, יאתגר אותם והם ירגישו שייכות למותג שהם עובדים עבורו – הדבר חשוב בנכונות שלהם לתת את המקסימום בעבודה ותרומתם להצלחתו.

למה לשכור מעצב פנים?

הסיבות הן פשוטות, תכנית העיצוב של מעצב/ת פנים מחושבת וידועה מראש כי היא נארגת בשיתוף עם הלקוח, דרישותיו והבנתו את מהות החברה. כמו בתכנון בית כך גם בתכנון משרד חדש, הרצון הוא להביא את החלל כך שיהיה מותאם אישית למתגורר בו.

* עובדה שאין להכחישה, למעצב/ת פנים יש את המומחיות והשאיפה להפוך את החללים לפונקציונליים, בטוחים ונעימים באותו זמן, תוך פתרון בעיות בסיסיות שהן בדרך כלל שורש התכנון בהרכבת תכנית עיצוב לחלל.

* מעצב טוב ומקצועי יודע לחסוך ללקוח שלו זמן יקר וכסף מיותר, למנוע שגיאות טכניות בקבלת ההחלטות ובמהלך העבודה.

* מעצב פנים ידריך ויעזור ללקוח שלו לתכנן ולהפיק את המקסימום מהשטח הנתון. מדוע זה חשוב? חיסכון בתשלום ארנונה ותשלומים אחרים על שטח מיותר ושאינו בשימוש.

* חסימת הפוטנציאל האמיתי של חלל פנים שאינו משקף את רוח החברה, מפספס בגדול את ייעודה ופוגם בבניית ההתפתחות העתידית שלה. ההצעה שלי היא, לחשוב, לתכנן בתבונה ולאחר מכן לפעול בהתאם.

* בסופו של יום, אני גם חושבת שזה דיי טבעי עבור רוב האנשים להימשך למרחבים אסתטיים, עדכניים ונעימים לעין והרושם הראשוני הזה חשוב ביצירת האמון להתחבר למקום ולסמן אותו כדבר טוב לשוב אליו.

* אם אתם עדיין לא בטוחים בנחיצות של שירותי מעצב פנים, אזי פגישה והיוועצות עמי יסייעו לכם להגיע להחלטה, מה גם שהפגישה הראשונה אינה כרוכה בתשלום! 🙂

שתפו עם חברים
WhatsApp chat