צור קשר
interiour

עיצוב פנים משרדים

Office-design

עיצוב פנים הוא עולם עשיר ומרהיב במיוחד המשלב בין ראיה פונקציונלית לעין יצירתית, מחבר בין חדשנות ומודרניזציה למסורת ואותנטיות ובעיקר בא להביא לידי ביטוי אמירות, אופי והרגלי חיים. עולם עיצוב הפנים של ימנו מתפרס על פני תתי נושאים רבים כאשר עיצוב פנים למשרדים נחשב לתחום מוביל וחדשני בראיה העסקית והארגונית בעידן המודרני הנוכחי.

הליך של כניסה למשרד חדש, לקומת משרדים או פתיחה של מתחם עסקי, אינו מסתכם בימנו לרוב אך ורק בהצטיידות באבזור וריהוט כי אם מתבצע לאחר תכנון עיצובי וחשיבה אדריכלית מן הרגע הראשון. על מנת להתאים נכונה את החלל העסקי לצורכי העובדים והמבקרים בו, מתחיל לו למעשה תהליך של עיצוב ותכנון החלל, מקטן ועד גדול, בחשיבה מעמיקה, שיח הדדי, הבנת הארגון ומטרותיו ותרגום כל אלה לחלום המגיע לכדי יישום.

עיצוב המשרד כדרך להעברת ערכי הארגון

חברות ובתי עסק רבים מבקשים בדרך עיצוב הפנים למשרד להעביר מסר בדבר ערכי הארגון, כאשר המסרים האפשריים הנם רבים ושונים:

  • ישנם ארגונים ועסקים אשר בעיצוב ותכנון המשרד מעוניינים לשדר בעיקר הצלחה ויוקרה.
  • ארגונים אחרים בוחרים בעיצוב חם ומשפחתי יותר במטרה להעניק לעובדים תחושת נוחות ושייכות.
  • נהוג כיום לעצב חללי עבודה עם אמירה ביופילית (חיבור לטבע) לצד משרדים בעלי מעוף ויצירתיות בשילוב רעיונות רבים נוספים שממחישים כי בתחום עיצוב הפנים השמיים הם הגבול.

מרכיבים רבים ופרמטרים ייחודים שונים נלקחים בחשבון לצורך יצירת חללי עבודה מעוצבים, החל מתכנון החלל וחלוקתו, מחשבה על מרחב ומינימליזם, שימוש נכון בתאורת פנים ונגיעות של תאורה טבעית, פתרונות אחסון והלבשת החלל, ריצוף וחיפויים, שילוב של צמחיה טבעית ומלאכותית ואלמנטים עיצובים חשובים נוספים.

עיצוב ותכנון משרדים ליזמים ונועזים

מרטה טלמור היא מעצבת פנים מודרנית וססגונית המטביעה חותם ואמירה ייחודית בכל פרויקט, עם ניסיון רב שנים בתחום עיצוב הפנים לחברות וארגונים, בדגש על עיצוב ותכנון משרדים וחללי עבודה משותפים. מרטה מביאה עמה רעיונות ייחודיים, ידע עצום והיכרות עם חומרים רבים, לצד ההבנה הפסיכולוגית העמוקה הטמונה בשימוש נועז ומתאים בצבעים. בין הפרויקטים השונים מאחוריהם היא עומדת לא נמצא פרויקט הזהה לרעהו וזאת מתוך אמונה אישית כי כל פרויקט, כל משרד וכל חלל זקוק לחשיבה ייחודית ומעמיקה, לעצמאות ולחותם הבלעדי שלו בהתאמה מושלמת למטרות, הערכים והיעדים אותם הוא מייצג.

במתן שירותי עיצוב ותכנון בכלל ובתחום עיצוב פנים למשרדים ולארגונים בפרט, הזמן הוא בעל ערך ומשמעות מרכזית ועבודתה של מרטה מתאפיינת במתן שירות מקצועי מצוין ובלתי מתפשר, פיקוח יומיומי צמוד על ביצוע העבודות, יישום התכנית העיצובית בפועל ועמידה מלאה בלוחות הזמנים שתוכננו.

Design-planning-offices-Marta

שתפו עם חברים
WhatsApp chat